سایز متن   /

ارگان رسانه ای تروریست های پ.ک.ک پس از گذشت ۲ ماه، کشته شدن عضو برجسته خود، که در پی حمله هوایی شب سوم تیر ماه سال جاری ارتش ترکیه به روستای “قره حلنجی” کوبانی به هلاکت رسیده بود را اعلام کرد.

این در حالی است که کوردپاریز پیشتر خبر کشته شدن  “فلز أرسلان” با کد سازمانی “لیلا آگری” یا “لیلا وان”  از اعضای رهبری «KJB » را اعلام کرده بود.

قابل ذکر است، در شب حمله که منجر به کشته شدن ۳ زن دیگر به همراه لیلا آگری شده بود، رسانه‌های پ.ک.ک تنها به کشته شدن سه زن اشاره‌ کردند و به هلاکت رسیدن لیلا آگری را از پوشش خبری خود حذف کرده و به آن اشاره‌ای نکردند.

نکته قابل توجه در اعلام خبر کشته شدن لیلا آگری این است که ارگان رسانه ای پ.ک.ک طوری خبر را پوشش داده که انگار همین دیروز به هلاکت رسیده است.

لیلا وان، متولد ۱۹۷۳ شهر وان ترکیه بود. در سال ۱۹۹۳ به صفوف فرقه تروریستی پ.ک.ک پیوسته و برای مدتی در بخش نظامی گروه فعالیت داشته و سرانجام به اغتشاش علیه “باهوز اردال” از فرماندهان نظامی پ.ک.ک و همچنین سر باز زدن از دستورات نظامی متهم شده و همراه با تعدادی از دوستانش زندانی می گردد.

بعدها “لیلا وان مسئولیت امور زنان در شمال سوریه را بر عهده داشته است. او بیش از ۴ سال بود که در این مسئولیت در کوبانی مشغول بود.

پ.ک.ک عادت دارد که خبر کشته شدگان خود را خیلی دیر اعلام کند. در حالیکه این تروریست ها خبر کشته شدن کادر برجسته خود را پس از دو ماه اعلام می کنند خیلی از کودکان ربوده شده سال هاست که از سرنوشت آنها خبری در دست نیست که چه بسا این کودکان سالهاست که یا توسط جنگنده های ترکیه و یا هنگام فرار از گروه کشته شده اند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی