سایز متن   /

۷۹۸ میلیارد ریال تسهیلات بانک کشاورزی به متقاضیان

مدیرشعب بانک کشاورزی استان کردستان عنوان کرد: این بانک در استان بیش از ۷۰ میلیارد تومان معوقه بانکی دارد.

اسعد فهیمی در جمع خبرنگاران استان در سنندج با بیان اینکه بانک کشاورزی تاکنون نقش تاثیرگذاری در رشد و شکوفایی کشور داشته است، گفت: بانک کشاورزی در طول ۸۱ سال از عمر تاسیس خود تاکنون در زمینه های مختلف فعالیت داشته  و همواره حامی تولیدکنندگان و کشاورزان بوده است.

وی ارتقای سطح زندگی روستاییان با پرداخت تسهیلات کشاورزی به آنها را از رسالت های اصلی بانک کشاورزی خواند و عنوان کرد: ۹۶ درصد کل تسهیلات این بانک به بخش کشاورزی در استان اختصاص پیدا کرده و می کند.

وی اظهارداشت: راه اندازی طرح های راکد و نیمه تمام و منابع مالی برای تامین سرمایه در گردش این طرح ها از دیگر برنامه های بانک کشاورزی است.

مدیرشعب بانک کشاورزی استان کردستان به میزان تسهیلات پرداخت شده به متقاضیان در سال جاری اشاره کرد و ادامه داد:  در چهار ماهه نخست امسال ۴ هزارو ۵۰۷ فقره تسهیلات به مبلغ ۷۹۸ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت شده است.

فهیمی بیان کرد: از تعداد تسهیلات ذکر شده ۱۹ فقره به مبلغ ۱۳۰ میلیارد ریال از محل صندوق توسعه بخش کشاورزی به کشاورزان و متقاضیان پرداخت شده است.

وی اعطای تسهیلات به بخش کشاورزی را از ارکان اصلی بانک کشاورزی ذکر کرد و اظهارداشت: از محل صندوق توسعه بخش کشاورزی از سال ۹۰ تاکنون ۴ هزار و ۵۱ فقره تسهیلات به مبلغ یک هزار و ۷۹۲ میلیارد ریال پرداخت شد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی