سایز متن   /

سرمایه گذاری شرکت های بزرگ در کردستان بهترین راهکار ایجاد اشتغال است

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر سنندج سرمایه گذاری شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی در استان کردستان را بهترین راهکار برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در استان کردستان دانست.

فردین زمانی در نشست شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سنندج با مشاور عالی رییس جمهوری در سنندج، گفت: تا زمانی که شرکت های بزرگ در کردستان سرمایه گذاری نکنند نباید انتظار داشته باشیم مشکلات اقتصادی و بیکاری موجود در استان رفع شود.

وی با اشاره به اینکه بستر کار برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در کردستان فراهم نیست، گفت: در مقطع فعلی نیاز است که آیین نامه شفاف نحوه واگذاری اراضی ملی در استان تدوین شود تا سرمایه گذاران رغبت به سرمایه گذاری داشته باشند.

این عضو شورای اسلامی شهر سنندج در ادامه با اشاره به اینکه ۴۵ درصد از مساحت شهر سنندج بافت فرسوده و تاریخی است، گفت: سهمیه بانک های استان برای حمایت از ساخت و ساز در این بافت جوابگو نیست و باید این سهمیه را افزایش داد.

زمانی همچنین به مسایل و مشکلات موجود در مجتمع های مسکن مهر سنندج اشاره کرد و گفت: واحدهای مسکونی فاقد زیرساخت های اساسی را تحویل مردم داده اند و این مساله ما را نگران می کند چرا که تبعات اجتماعی به دنبال دارد.

سید بهاء الدین حسینی، دیگر عضو شورای اسلامی شهر سنندج نیز در این جلسه از کردستان به عنوان استانی فرهنگی نام برد و گفت: این استان فرهنگی اکنون فاقد فرهنگسرا است و مسوولان باید در این زمینه تلاش کنند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی