سایز متن   /

امام جمعه موقت سنندج گفت: دوم اسفند یک روز تاریخی و سرنوشت‌ساز است چرا که مردم با انتخاب کاندیدای اصلح و شایسته، مجلسی مقتدر و انقلابی خواهند ساخت که در سرنوشت مردم تاثیرگذار خواهد بود.

به گزارش کوردپاریز، ماموستا سیداحسن حسینی در اظهاراتی گفت: انتخابات نماد جمهوریت و مردم‌سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: دوم اسفند یک روز تاریخی و سرنوشت‌ساز است چرا که مردم با انتخاب کاندیدای اصلح و شایسته، مجلسی مقتدر و انقلابی خواهند ساخت که در سرنوشت مردم تاثیرگذار خواهد بود.

امام جمعه موقت سنندج تاکید کرد: با توجه به اینکه هر رای مردم در سرنوشت جامعه و کشور تاثیر دارد لذا مردم باید با حساسیت ویژه‌ای کاندیدای موردنظر خود را انتخاب کنند.

وی ادامه داد: فردی برای نمایندگی مجلس مناسب است که اهل دیانت باشد، خداترس باشد، مدیر و مدبر باشد، در قبال مردم احساس وظیفه و مسوولیت کند و توانایی قانونگذاری داشته باشد.

امام جمعه موقت سنندج گفت: ۴۱ سال است که دشمنان انقلاب تلاش می‌کنند که از مشارکت گسترده مردم در عرصه‌های حساس و سرنوشت‌ساز کشور از جمله انتخابات جلوگیری کنند لذا مردم باید با حضور بابصیرت خود همواره دشمنان را مایوس و ناامید و توطئه‌های آنان را خنثی کنند.

وی تصریح کرد: هرچقدر مشارکت بیشتر باشد هم مخالفین این نظام در خارج از کشور و هم آنهایی که در داخل به دنبال ناامنی و هرج و مرج هستند مایوس می‌شوند و هم معلوم می‌کند که این مردم با وجود تمام مشکلات اقتصادی و بیکاری در چنین روزی همراه و همگام با سایر اقشار جامعه با حضور مقتدرانه در پای صندوق‌های رای خود از آرمان‌ها و ارزش‌های نظام حفاظت می‌کنند.

ماموستا حسینی با دعوت از همه اقشار مختلف مردم و احزاب و گروه‌های سیاسی برای حضور و مشارکت بالا در انتخابات دوم اسفندماه افزود: مردم ایران با مشارکت همیشگی خود در عرصه‌های مختلف انقلاب زمینه تحقق آرمان‌های والای انقلاب اسلامی را فراهم کرده‌اند و مطمئنا در دوم اسفند نیز در پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی