سایز متن   /


دولت باغچلی، رهبر حزب حرکت ملی ترکیه (MHP) در اظهاراتی با اشاره به تحولات اخیر با محوریت شرق فرات و تاسیس منطقه حائل امنیتی در این منطقه عنوان کرد: شرق فرات باید به آتش کشیده شود.

به گزارش کورد پاریز به نقل از خبرگزار هابر۷، دولت باغچلی، رئیس حزب حرکت ملی ترکیه (MHP) در اظهاراتی با اشاره به تحولات اخیر با محوریت شرق فرات و تاسیس منطقه حائل امنیتی در این منطقه عنوان کرد: آیا بقای ملی ترکیه به اندازه پیاز ارزش ندارد؟ ما بایستی تمام تله هایی را که پیش رویمان کار گذاشته شده است با امکانات ملی که در دست داریم از میان برداریم. منطقه امن در شرق فرات با عمق ۳۰ کیلومتر بایستی هر چه سریعتر تاسیس شود. شرق فرات باید به آتش کشیده شود.

وی در ادامه اظهارات خود تصریح کرد: در حالی که ترکیه از آتش پیراهن به تن کرده است شما از چه چیزی سخن می گویید؟ امروز کم می خوریم فردا زیاد می خوریم. ولی به مادرانی که اشک چشم می ریزند و جوانانی که روی شانه ها تشییع می شوند چه خواهید گفت؟ زمانی که بقای ملی از دست رفت از چه اقتصادی سخن خواهید گفت؟ این کمال قلیچدار اوغلو رهبر حزب جمهوری خواه خلق ترکیه (CHP) که از اقتصاد انتقاد می کند به چه کسانی خدمت می کند؟ اگر دینی نسبت به PKK دارد بگویید ما نیز آگاه باشیم.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی