سایز متن   /

گروه تجزیه طلب پ.ک.ک زنان و کودکان را مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌دهند، برای آنها زنان تنها ابزاری برای لذت جویی است.

به گزارش کورد پاریز به نقل از خبرگزاری آناتولی، عناصر گروه تجزیه طلب پ.ک.ک در ادامه اقدامات غیرانسانی خود، نوجوانان و کودکانی که هنوز به سن بلوغ نرسیده‌اند را به دام انداخته و مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌‌دهند.آنچه روشن است، عناصر این گروه بدون توجه به مشکلات روان‌شناختی که بویژه در دوره بلوغ و نوجوانی بروز می‌کند، وارد عمل شده و از آنها سوء استفاده می‌کنند.

بنابر این گزارش، پ.ک.ک به عنوان یک ساختار فاسد نه تنها ارزش‌های اجتماعی را زیر سوال می‌برد بلکه زن و هویت زنان را نیز تحقیر کرده و آنها را کوچک می‌شمارد.

 

 

این موضوع در اعترافات زنان عضو این گروه تروریستی که دستگیر یا تسلیم شده‌اند نیز به وضوح دیده می‌شود.

 

«ی.س» در این باره می‌گوید: برای یک زن، قندیل یعنی تجاوز. در آنجا زن بازیچه و ابزاری است که به میل آنها به کار گرفته می‌شود. قربانیان تجاوز تنها زنان نیستند، در میان آنها کودکانی که از سوریه ربوده شده‌اند، نیز به وفور دیده می‌شود.

«ای.ال» یکی از این زنان که به میل خود تسلیم نیروهای امنیتی ترکیه شده در اعتراف‌نامه خود و در توضیح علت فرار خود از این گروهک اذعان کرده در کشیک‌های شبانه، مورد آزار و اذیت کلامی و جنسی و حتی تجاوز از سوی یکی از مردان همراهش قرار گرفته است. وی تاکید می‌کند که این موارد تنها محدود به او نبوده و برای سایر زنان و کودکان نیز به کرات اتفاق می‌افتد.

 

 

«بی.بی» یکی دیگر از زنانی است که از این گروه تروریستی گریخته است. او نیز اعتراف می‌کند که بالغ بر ۳۰ دختر و پسر نوجوان در سنین ۹ الی ۱۴ ساله در نقطه‌ای نزدیک به منطقه‌ جیلو از توابع زاپ به سر می‌برند. همواره می‌شنیدیم که برخی از دختربچه‌های باردار را به بیمارستان‌های منطقه منتقل و سقط جنین می‌کنند.

 

«ام.تی» یکی دیگر از زنان عضو پ.ک.ک می‌گوید که مقامات ارشد خودخوانده این گروه تروریستی بارها به زنان تحت امر خود تجاوز کرده و مورد آزارهای جنسی قرار داده‌اند اما بر اقدامات آنها به لحاظ موقعیت‌شان سرپوش گذاشته می‌شود.

 

«کی.ای» نیز اعتراف می‌کند که فرماندهان خودخوانده زنان را مورد تجاوز قرار می‌دهند. قربانیان تجاوز توان مقابله با آنها را ندارند. پس از دیدن این وجه شیطانی مردان گروه تصمیم به فرار گرفتم.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی