سایز متن   /

 

گفت و گوی انجمن بی تاوان با پدر مینا بروکی دختری که نه سال پیش درحالی که ۱۴ سال بیشتر نداشت از مدرسه توسط اعضای گروهک تروریستی پژاک ربوده شد.

به گزارش انجمن بی تاوان عناصر مسلح پژاک با حضور در یکی از روستاهای شهرستان چالدران در استان آذربایجان غربی اقدام به ربودن دختری ۱۴ ساله بنام مینا بروکی فرزند محمود بروکی کرده اند.

عناصر مسلح پژاک در یکی از روزهای پاییز سال ۸۸ وقتی که دخترم در مدرسه بود هنگام خارج شدن از مدرسه و در  مقابل چشمان دوستانش اقدام به ربایش مینا کردند.آن ها با تهدید دوستان دخترم از آن ها خواسته بودند که به خانواده مینا بگویند که دخترشان به همراه چند نفر و با اختیار خودش اعضای پژاک را همراهی کرده است.اما بعدها دوستانش پرده از راز برداشتند و متوجه شدیم که مینا را با زور و تهدید اسلحه و مورد ضرب و شتم قرار دادن وی با خودشان برده اند.

بعد از اینکه مطلع شدیم دخترم توسط پژاک ربوده شده است به کرات به مقر گروه در کوهستان قندیل مراجعه کردیم اما کادرهای پژاک مرا به آن جا راه ندادند و گفتند از دخترت خبری نداریم و مرا با کتک از آنجا دور کردند.اکنون بیش از نه سال است که خبری از مینا نداریم و مادرش از دوری او آنقدر بی تابی کرد که مانند جسمی بی روح در بستر بیماری افتاده است.

مینا نه اولین کودکی است که توسط پژاک ربوده شده و نه اخرین.بسیارند خانواده هایی که فرزندانشان توسط اعضای پژاک ربوده شده است اما از ترس آن ها با درد دوری فرزندانشان در گوشه ای و در سکوت خبری می سوزند ومی سازند.

اما امید است مردم ایران به ویژه مردم کرد با اتحاد و همدلی و با پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مشت محکمی بر سینه این تروریست های بی مصرف و ظالم بزنند تا دیگر جرات این چنین کارهایی را به خود ندهند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی