سایز متن   /

سازمان منافقین ملاقات های پنهانی با احزاب معاند و ضد انقلاب کُردی کومله ،دمکرات و پژاک انجام داده  تا در براندازی جمهوری اسلامی ایران همکاری مشترک داشته باشند.

به گزارش کورد پاریز به نقل از  روزنامه Lomtan taims  چاپ فرانسه  ، حمایت امریکا و عربستان سعودی از سازمان مجاهدین خلق (منافقین) تحرکات این گروه را در روزهای اخیر افزایش داده است . بنا به گزارش این روزنامه فرانسوی سازمان مجاهدین خلق ملاقات های پنهانی با احزاب تجزیه طلب و مسلح کُرد ضد ایرانی انجام داده  تا در براندازی جمهوری اسلامی ایران همکاری مشترک داشته باشند.

این روزنامه  به مشکلات اقتصادی و اجتماعی ایران و تحریم های امریکا علیه ایران اشاره داشته و اتحاد و انسجام احزاب و اپوزسیون های ضد انقلاب در این مقطع  را راهکاری موثر در عبور از جمهوری اسلامی ایران عنوان کرده است.

این روزنامه در ادامه از عدم تمایل و همکاری احزاب کومله و دمکرات با منافقین خبر داده ولی در خصوص همکاری پژاک با این سازمان تروریستی  را مشروط به نتایج مذاکرات آتی میان تروریست ها اعلام کرده است.

شایان ذکر است سال گذشته در اغتشاشات دیماه سال ۱۳۹۶ پژاک کمک مالی و تسلیحاتی قابل توجهی از عربستان سعودی دریافت نمود تا تحرکات تروریستی در ایران انجام دهد ولی با کنترل و هوشیاری نیروهای امنیتی و نظامی تحرکات تروریست ها در نطقه خفه گردید. اکنون با توجه به ماهیت پژاک احتمال می رود پژاک به توافقاتی با سازمان منافقین برسند چرا که تروریست های پژاک ابزار دست ابر قدرت های جهانی بوده و در نقش  یاغی در منطقه ایفای نقش می نمایند  و در ازای دریافت پول حاضر به انجام هر کاری می باشند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی