سایز متن   /

به گزارش کوردپاریز، یاوز دلال تحلیلگر سیاسی در ترکیه در گفتگو با خبرگزاری های ترکیه، اعلام کرده است؛ نه پ ک ک جنبشی کردی است و نه ه.د.پ سیاستی کردی دارد. وی می گوید ؛ سازمان هایی تروریستی مانند داعش، گولنی ها و پ ک ک طبق ماموریتی که به آنها محول می شود حرکت می کنند.
او اینگونه ادامه می دهد که ؛ پ ک ک همانند یک نیروی شیطانی است و نمی تواند نماینده کردها باشد. حزب دمکراتیک خلق ها نیز همانند پ ک ک در روند صلح نشان داد صداقت ندارد.
محمدامین اکمن سیاستمدار کرد نیز در این زمینه گفت: پ ک ک به خاطر فرصت هایی که در سوریه به آن داده اند به برخی قدرتهای منطقه و بین الملل خدمت می کند. او در ادامه مدعی شده است که؛ پ.ک،ک می خواهد با افزایش کشته ها فشار را بر ترکیه بیشتر کرده و اگر مردم با خندق ها مقابله نمی کردند زمینه مداخله بین المللی را فراهم می نمود.
اکمن در ادامه گفت: پ ک ک با خودروهای بمبگذاری شده مردم غیرنظامی را به قتل می رساند. کردها جاهایی را که توسط پ.ک.ک خندق حفر شد بود را ترک کردند اما پس از کودتا همراه مردم ترکیه ۲۵ روز برای پاسداشت دمکراسی ایستادند د و تروریسم را نفی کردند. همه اینها بیانگر آن است که حساسیت ها علیه ترور و خشونت در ترکیه بیشتر شده است

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی